KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088066
nr 1408 8066
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -48. Olja på duk, 35x27cm, yttermått inklusive ram: 36x28cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:20:29
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman